Działka budowlana Jerzmanki
Jerzmanki, dolnośląskie
- 528 455 zł
- 3 000 m²
- 176,15 zł/m²
Agencja Nierucho...
Skontaktuj się
Działka budowlana Jerzmanki
Jerzmanki, dolnośląskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Działka budowlana Jerzmanki
Zaktualizowane: 20 maja 2026
528 455 zł 3 000 m² 176,15 zł/m²
prostokątMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 528 455 zł (176,15 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 3 000 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski, pusta
- dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: KRU-GS-1027
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Jerzmanki, Zgorzelec, zgorzelecki, dolnośląskie
- Otoczenie: obrzeża miasta
Opis nieruchomości
OBNIŻKA CENY: 528 455,28 zł netto + 23%VAT
Wynagrodzenie pośrednika w cenie!
Do sprzedania kompleks siedmiu działek budowlanych wraz z projektem i pozwoleniem na budowę siedmiu budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej. Nieruchomość położona jest na nowym osiedlu, wśród powstającej zabudowy jednorodzinnej, w administracyjnych granicach wsi Jerzmanki, z dojazdem od strony ul. Zielnej w Zgorzelcu. (...)
75 775 49...
75 775 49 72